Hakkımızda

Back
Hakkımızda Ticari faaliyetlerine 1956 yılında “İştutan İzalasyon ve Havalandırma” olarak başlayan firmamız 1993 yılından itibaren AİRPAK LTD., olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Toz toplama ve filtreme sistemlerinin üretimini ve projelendirmesini yaparak, istikrarlı bir büyüme politikasıyla yatırımlarına devam eden kuruluşumuz bu süreçte edindiği tecrübelerle sektörün önemli kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.

Kuruluşundan itibaren tecrübesini ve teknolojisini müşterilerine sunduğu çözümlere yoğunlaştıran firmamız; ileri görüşlü profesyonel kadroları ve dinamik iş gücü ile yüksek kalite de ürettiği ürünleri müşterilerine sunarak sürdürülebilir memnuniyeti yakalamayı da ilke edinmiştir.

Airpak LTD., uluslararası standartlara ve müşteri taleplerine uygun iş prensipleriyle sektöründe üstün hizmet vermeyi görev edinmiş olup toz toplama ve filtre sistemleri üzerine Ahşap, Otomotiv, Kimya ve Tekstil sanayisi alanlarında çözüm üretmektedir.

Genel Merkezi İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan Airpak Ltd., üretimini yaptığı ürünler ve fabrikanıza uygun proje çözümleriyle sizlere planlı ve zamanında hizmet vermektedir.

Airpak Ltd., sistemli, şeffaf, teknolojiyi yakından takip eden, insana ve çevresine değer veren, güvenilir ve müşteri odaklı çalışmalarıyla her geçen gün gelişerek marka bilinirliğini yükseltmiş ve sektörün önemli kuruluşlarından biri olduğunu ispatlamıştır.

Hedeflerinden ve prensiplerinden taviz vermeden büyüyen ve gelişen Airpak Ltd, Türkiye ve yurtdışı pazarlarda aranan bir marka olarak çalışmalarını sürdürüp yatırımlarına devam edecektir.