Misyon, Vizyon ve Değerler

Back
Misyon
Airpak Ltd., uluslararası düzeyde rekabet edebilir bir yapıya kavuşmak ve yüksek kalitede ürün/hizmet sağlayabilmek için üretim faaliyetlerine sürekli kaynaklar ayırarak; hizmet verdiği alanlarda, tecrübesini müşterilerine uyarlamayı misyon edinmiştir.

Türkiye’de ve Dünya pazarında, kalite değerlerini koruyarak faaliyetlerini sürdürürken üretim süreçlerinde Sanayi 4.0 ile uyumlu ürün yelpazesi ile çalışamlarına devam edecektir.

Vizyon
Airpak Ltd. çalıştığı firmaların talep ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün tedarik ederek; yaratıcılık ve yenilikçilik ilkeleriyle global piyasalar içinde farkını ve kalitesini sürdürülebilir kılmayı hedeflemektedir.

Airpak Ltd. Değerleri
SAĞLIK, KÂR, MUTLULUK 


AIRPAK toz kontrol sistemleri, "çalışma şartlarının iyileştirilmesi"nin bir parçasıdır.

Atölyelerde, fabrikalarda ya da başka herhangi bir üretim yerinde çalışma şartlarının iyileştirilmesi pek çok avantaj sağlar. Neden toz kontrol sistemi kullanmak gereklidir ve Airpak toz kontrol sistemine yatırım yapan müşterilerimiz neler kazanır?

  1. Toz kontrolünün en büyük avantajı elbette makineleri çalıştıran işçilerin sağlığının korunmasıdır. Atölye ve fabrikalarda daha sağlıklı ve iyi çalışma şartları insanların kendilerini daha mutlu hissetmelerini sağlar ve hepimiz biliyoruz ki, morali iyi olan bireyler çok daha verimli çalışırlar. Hem daha az hasta olmaları, hem de daha verimli çalışmaları sağlanmış olur. Bu da çalışmalardan elde edilen karın artması demektir.

  2. Toz toplama sisteminin faydaları yalnızca işçilerin sağlığıyla sınırlı değildir. Makineler de eskime ve aşınmaya karşı korunur. Büyük toz parçalarının elektronik kontrol sisteminin içine kaçması, operasyonun ve makinenin verimliliğini büyük oranda düşürür. Yalnızca bu sistemler değil, makinenin diğer kısımlarının da tozdan korunması gerekir. Makine toz toplama sistemi tarafından korunduğundan, sık sık servis ve bakım gerektirmez. Buradan da anlaşılacağı gibi, toz toplama sistemleri makinelerin gerekli ve tamamlayıcı parçasıdır.

  3. Toz toplama sayesinde, yangın riski büyük ölçüde azaltılmış olur. 

ÖZETLE;
  1. a. Temiz ve sağlıklı çalışma ortamı
      b. Çevre ve Çalışan Sağlığı kanunlarına uygunluk
      c. Çalışanlarda daha az hastalık
  Sonuç: Daha düşük maliyet, daha yüksek Sağlık.

  2. a. Makine parçalarında daha az yıpranma ve kırılma
      b. Daha az servis ve tamir
      c. Çalışmanın durmak zorunda kalması en aza indirilir
  Sonuç: Daha düşük maliyet, daha yüksek Kâr.

  3. a. Hammaddeden daha az kayıp
      b. Artık maddenin daha kolay ayrılması ve atılması
      c. Artıkların değerlendirilmesi 
  Sonuç: Daha düşük maliyet, daha yüksek Mutluluk.

Tüm ahşap sektörüne en içten Sağlık, kar ve mutluluk temennilerimizle...